WYDARZENIA

Ojcostwo to dialog

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Ojcowie, niezależnie od wieku, podczas warsztatów mogą się przekonać jak wielki wpływ mają na swoje dzieci. Dobrze jest wiedzieć, co jest mocną, a co słabą stroną własnego ojcostwa. Do udziału w warsztatach zaproszeni są zarówno ojcowie małych dzieci, jak również już dorosłych.

Zajęcia odbędą się w sobotę 16 marca 2013  r. w godz. 9:00 – 18:00 w sali  Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej na Osiedlu Górnicze 19 w Wałbrzychu.

Udział jednej osoby ma wartość 120 zł (uczestnictwo, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad, publikacja Tato.Net). Dzięki częściowemu dofinansowaniu w ramach rządowego programu na rzecz aktywności społecznej całkowita opłata wynosi jedynie 50 zł. Rejestracja udziału jest możliwa poprzez formularz dostępny na stronie TATO.NET .Tam również więcej informacji na temat warsztatów.

(kk)

Zobacz także
Katolicka inicjatywa
Okno na Boga

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status