WYDARZENIA

Rodzinne wczasy z Biblią

Stowarzyszenie „Dom na Skale” zaprasza na Rodzinne wczasy z Biblią. To forma spędzenia urlopu gdzie łączymy wypoczynek, radość przebywania we wspólnocie, czas modlitwy i pochylenia się nad Bożym Słowem.

Piękno Tatr i Podhala, spokój miejscowości Ząb najwyżej położonej wsi w Polsce, program duszpasterski i rodzinny, to atuty naszych wczasów. Duszpasterzem wczasów będzie ks. dr Tomasz Czernik. Program wczasów to konferencje, czas modlitwy, program rekreacyjny oraz czas wolny do zagospodarowania we własnym zakresie (podpowiemy jak go zagospodarować).

Rodzinne wczasy z Biblią odbędą się w dniach: 20 – 29 lipca 2013 r. w miejscowości Ząb k. Zakopanego w Domu Wczasowym „Zbójnik”. Cena wczasów dla osób dorosłych i młodzieży 570 zł, dla dzieci dzieci od ukończenia 3 roku życia do ukończenia 12 roku życia 390 zł, dla dzieci do ukończenia 3 roku życia bezpłatnie pod warunkiem, że nie zajmują osobnego łóżka. Cena zawiera koszt noclegu, wyżywienia (3 razy dziennie) i koszty organizacyjne. W trakcie zajęć dla dorosłych dzieci od ukończonego 4 roku życia będą miały swoje zajęcia w „oazie camp” (płatne dodatkowo 35 zł za dziecko).

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 730055906 oraz na stronie internetowej Stowarzyszenia Dom na Skale.

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka

Zobacz także
Modlitwa o uzdrowienie
Preludium do tego, co europejscy i zachodni chrześcijanie, będą cierpieć

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status