WYDARZENIA

Krokodyl dla ukochanej

Parafia p.w. Św. Antoniego w Pieszycach zaprasza na spotkanie z Jackiem Pulikowskim – autorem publikacji o tematyce rodzinnej. Tematem konferencji, która odbędzie się kościele parafialnym już w najbliższy piątek, tj. 26 kwietnia 2013 r. o godz. 19:00 będzie budowanie i poprawa więzi małżeńskiej.

Jacek Pulikowski to przede wszystkim mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Ciekawostką jest to, że cenzus magistra inżyniera na Politechnice Poznańskiej zdobył pisząc pracę pt. „Rama przestrzenna o siatce prostokątnej z węzłami sztywnymi na podłożu sprężystym”. W latach 1976 – 1985 był asystentem w Zakładzie Mechaniki Budowli Instytutu Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej, a następnie obronił pracę doktorską  na temat „Obciążenia niezachowawcze konstrukcji cięgnowych”.

Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny. Pan Jacek znany jest z tego, że potrafi przekazać swą wiedzę w bardzo przystępny i humorystyczny sposób. „Krokodyl dla ukochanej” to tytuł jednej z wielu jego książek poświęconych budowaniu relacji między kobietą a mężczyzną w małżeństwie. O tej pozostałych publikacjach można dowiedzieć się na oficjalnej stronie internetowej Pana Jacka, do odwiedzenia której zapraszamy.

(kk)

Na podstawie: DiecezjaŚwidnicka.pl , Jacek-Pulikowski.izajasz.pl

Zobacz także
Cierń Boga
Prowadź nas Panie łagodnie po zakrętach życia
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość