WYDARZENIA

Krokodyl dla ukochanej

Parafia p.w. Św. Antoniego w Pieszycach zaprasza na spotkanie z Jackiem Pulikowskim – autorem publikacji o tematyce rodzinnej. Tematem konferencji, która odbędzie się kościele parafialnym już w najbliższy piątek, tj. 26 kwietnia 2013 r. o godz. 19:00 będzie budowanie i poprawa więzi małżeńskiej.

Jacek Pulikowski to przede wszystkim mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Ciekawostką jest to, że cenzus magistra inżyniera na Politechnice Poznańskiej zdobył pisząc pracę pt. „Rama przestrzenna o siatce prostokątnej z węzłami sztywnymi na podłożu sprężystym”. W latach 1976 – 1985 był asystentem w Zakładzie Mechaniki Budowli Instytutu Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej, a następnie obronił pracę doktorską  na temat „Obciążenia niezachowawcze konstrukcji cięgnowych”.

Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny. Pan Jacek znany jest z tego, że potrafi przekazać swą wiedzę w bardzo przystępny i humorystyczny sposób. „Krokodyl dla ukochanej” to tytuł jednej z wielu jego książek poświęconych budowaniu relacji między kobietą a mężczyzną w małżeństwie. O tej pozostałych publikacjach można dowiedzieć się na oficjalnej stronie internetowej Pana Jacka, do odwiedzenia której zapraszamy.

(kk)

Na podstawie: DiecezjaŚwidnicka.pl , Jacek-Pulikowski.izajasz.pl

Zobacz także
Sail by way of Clinical tests using our Essay Crafting Support
Rada Krajowa Akcji Katolickiej (sesja jesienna 2016)
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status