WYDARZENIA

Babcia i dziadek na wagę złota

Chcesz dowiedzieć się jak czuć się potrzebnym będąc Babcią lub Dziadkiem? Refleksja wokół tej tematyki będzie ważnym tematem rekolekcji organizowanych w Szczytnej.

W ramach rekolekcji przyjrzysz się następującym zagadnieniom: czego oczekuje się od Babci / Dziadka?, obraz Babci / Dziadka w Piśmie świętym, w mediach i nasz własny, obraz Babci / Dziadka – stereotypy oraz wizerunek nowoczesnych i tradycyjnych dziadków. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, a zajęcia będą miały formę aktywizującą. Przewidziany jest czas na dyskusję i dzielenie się własnymi doświadczeniami i oczywiście nie zabraknie modlitwy, a przede wszystkim wspólnej Mszy Świętej. Zaplanowane jest także wyjście na szlak, pogodne wieczory, klub filmowy i  …niespodzianki.

Rekolekcje w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej (ul. Zamkowa 10) rozpoczną się w czwartek (Boże Ciało) 30 maja 2013 r., o godz. 17:00 i  trwać do godz. 14.00 w niedzielę 2 czerwca br. Sesję poprowadzą: Inez Kurzacz – pedagog i ks. Paweł Sobczak MSF. Udział można zgłosić wypełniając formularz na stronie internetowej Ojców Misjonarzy lub bezpośrednio u Ojca Pawła Sobczaka (tel: 797907402, e-mail:  1pawso@gmail.com )

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Bóg sam wystarczy
Fatima w fotografii

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość