WYDARZENIA

Sztuka działania i odpoczywania

Zmagać się jeszcze czy już odpocząć? Z jednej strony Bóg swoim Słowem wyrywa nas ze „świętego spokoju” i zachęca do ciągłego rozpoczynania od nowa, z drugiej uczy zdania się na Niego i odpoczywania w Nim. Czytając i rozważając słowo z 11 rozdziału Ewangelii według św. Mateusza spróbujemy rozeznać, na czym polega owo „więcej”, do którego zaprasza nas Bóg, i co czynić, aby nie wpaść w pułapkę zniechęcenia lub samozadowolenia.

Jak już wcześniej w Portalu AKCJA informowaliśmy w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się sesja formacyjna na temat: „Sztuka działania i odpoczywania. Lectio divina do Mt 11″. Prowadzącym będzie ks. Piotr Szyrszeń – salwatorianin z Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Część spotkania odbędzie się w milczeniu. Należy zabrać ze sobą Pismo Święte i notatnik.

Sesja rozpocznie się 11 maja 2013 r. (sobota) o godz. 10:00 i zakończy 12 maja br. (niedziela) ok. godz. 14:00. Program: Eucharystia, konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu. Koszt: 110 zł (nocleg, pokoje z łazienkami, pełne wyżywienie). Zgłoszenia przyjmuje do 6 maja br. ks. Krzysztof Ora – tel. 609830588 lub 748564413 oraz e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka.pl

Zobacz także
Narodzenie
Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status