WYDARZENIA

Bronimy rodzinę

Trwa zbieranie podpisów pod apelem Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Bronimy w skierowanym do władz Rzeczpospolitej Polskiej liście – tradycyjnej i konstytucyjnej pozycji małżeństwa i rodziny. 

W apelu czytamy m.in.: >> Z niepokojem obserwujemy nasilające się destrukcyjne działania skierowane przeciwko rodzinie, które są sprzeczne z deklaracjami o jej wspieraniu (…).Trwa atak przeciwko małżeństwu i rodzinie, prowadzony przez środowiska zainteresowane legalizacją tzw. związków partnerskich. Małżeństwo  jako związek kobiety z mężczyzną, pełni niepowtarzalną rolę społeczną.  Art. 18 Konstytucji RP gwarantuje szczególną ochronę prawną małżeństwa opartego na związku między kobietą  a mężczyzną. Żądania agresywnych grup, które czynią z homoseksualizmu ideologię, zmierzają do prawnej degradacji małżeństwa i rodziny. <<

Dokument podpisany przez Monikę Rejman – prezes Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej zawiera zdecydowany protest >> przeciwko projektom ustaw, które zmierzają do prawnego zrównania związków osób tej samej płci z małżeństwem i rodziną.<< Jak już wielokrotnie informowaliśmy na portalu AKCJA – zbieranie podpisów trwać będzie do połowy czerwca br.

TU MOŻNA POBRAĆ FORMULARZ APELU

Zobacz także
Spuszczamy powietrze z polityków
Niezwykły koncert w Mieście Cudów

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status