WYDARZENIA

Pomoc dla powodzian

W ostatnim czasie wielu mieszkańców naszej Diecezji zostało poszkodowanych przez powódź. Na pomoc oczekują rodziny, które straciły znaczną część dorobku swojego życia.

Klęski powodzi, które nawiedzają także teren Diecezji Świdnickiej niech jednoczą naszą społeczność diecezjalną w okazywaniu pomocy potrzebującym. W związku z tym zwracam się uprzejmą prośbą o przeprowadzenie w niedzielę 7 lipca br. zbiórki pieniężnej do puszek na rzecz poszkodowanych.

Ufam, że pozyskane środki pomogą w odbudowie domów, budynków gospodarczych i zakupu narzędzi pracy oraz sprzętu domowego.

Z pasterskim błogosławieństwem 

+ Ignacy Dec

Biskup Świdnicki

PRZECZYTAJ TAKŻE: GROŹNA WODA

Zobacz także
Trzeba podziwiać, jak wiele dobrego czynią świeccy katolicy
Jak stawiać granice ?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość