WYDARZENIA

Rekolekcje w środku lata

Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa w Wilkanowie zapraszają na wakacyjne rekolekcje dla młodzieży i dla dorosłych. Piękne krajobrazy sprzyjać będą duchowej refleksji i odnowie sił. 

W dniach 1 – 6 lipca 203 r. rekolekcje dla młodzieży (od 14 lat wzwyż) poprowadzi ks. Paweł Kilimnik. W programie: Eucharystia, konferencje, czas na modlitwę, sport i zabawę, spotkania w grupach, wyjścia w góry i wspólne dzielenie się wiarą. Trzeba zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik i przybory do pisania, śpiwór, kapcie, wygodne buty na wędrówki po górach, dobry humor i gotowość na niespodzianki…Koszt: 150 zł (noclegi + wyżywienie)

Z kolei w dniach 8 – 13 lipca 2013 r. rekolekcje dla dorosłych pod hasłem „Wierzę – wierzymy – stworzeni do komunii z Bogiem” poprowadzi Ks. Paweł Cembrowicz. W programie: Eucharystia, wspólna modlitwa psalmami i różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje, spotkania w grupach na rozważaniu Słowa Bożego, okazja do zadawania pytań na temat życia wiarą i nie tylko… Zasadnicza część rekolekcji odbywa się w milczeniu. Koszt: 250 zł (noclegi + wyżywienie)

Rozpoczęcie rekolekcji w dniu przyjazdu Mszą świętą o godz. 18:00, a zakończenie w ostatnim dniu rekolekcji po Mszy świętej i śniadaniu (ok. godz. 10:00). Zapisy u s. Beaty Marii (tel: 500697581, e-mail: s.beatamaria@gmail.com ). Rekolekcje będą się odbywać w Wilkanów Górnym (nr 181). Dojazd: PKS z Bystrzycy Kłodzkiej w stronę Międzygórza. Zapraszają Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Zacznij dzień od znaku krzyża
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość