WYDARZENIA

W łączności z Jezusem i młodzieżą w Rio

Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro to przyjedź do Świebodzina w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Spotykamy się wszyscy pod największą figurą Chrystusa na świecie, aby razem przejąć się przesłaniem zawartym w Orędziu Benedykta XVI na tegoroczne Światowe Dni Młodzieży.

Pragniemy zaczerpnąć z tego wezwania do ewangelizacji, do miłości bliźniego, do nauczania wszystkich narodów o Chrystusie. Aby jednak powiedzieć Jezusowi „Oto ja, Panie”, potrzeba nam najpierw wejrzeć w głąb siebie, przyjrzeć się naszej relacji z Bogiem, z kościołem, z drugim człowiekiem. Posileni Chlebem Eucharystycznym i ubogaceni nauką Papieża połączymy się poprzez telemost z Rio de Janeiro, gdzie Ojciec Święty Franciszek spotka się na czuwaniu modlitewnym z młodzieżą z całego świata. Będziemy wtedy razem, tworząc jedno Ciało Chrystusa. Nie ważne ile masz lat i z której części Polski jesteś! Przyjedź aby wspólnie się modlić się, śpiewać, tańczyć i bawić się na chwałę Pana.

W tym wszystkim pomogą nam Siewcy Lednicy oraz Ogólnopolski Projekt muzyczno-teatralny TFP.  Celebrujmy naszą wiarę! Celebrujmy młodość! Abyśmy stanowili jedno! Rozpoczniemy w sobotnie południe 27 lipca 2013 r. i zakończymy w niedzielny poranek dnia następnego. Szczegółowy program znajdziesz na naszej stronie internetowej.  Wszelkie formularze zgłoszeniowe znajdziesz TUTAJ. Czuj się zaproszony i przekaż to zaproszenie wśród znajomych. Przyjedź 🙂

PRZECZYTAJ TAKŻE: RIO IN CZĘSTOCHOWA

(kk)

Na podstawie: sdmswiebodzin.pl  

Zobacz także
Ebola…
Czuwanie
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status