WYDARZENIA

Odpust na Górze Iglicznej

Pielgrzymi Diecezji Świdnickiej będą w tym czasie peregrynować na Jasną Górę, podczas gdy na Górze Iglicznej odbywać się będzie coroczny odpust ku czci Matki Bożej Śnieżnej.

W specjalnym liście Księdza Biskupa Ignacego Deca czytamy m.in.: >> W trwającym Roku Wiary, przybądźmy na uroczystość odpustową na Górę Igliczną do Sanktuarium „Maria Śnieżna” w niedzielę czwartego sierpnia. Przybądźmy  do stóp Matki Bożej Przyczyny Naszej Radości „Marii Śnieżnej”, aby ukazać naszą wiarę, nadzieję i miłość do Boga, do Jego Matki, a także do bł. Jana Pawła II. Swoją obecnością podziękujemy za dar koronacji, jedynej osobiście koronowanej figury Matki Bożej przez Błogosławionego Jana Pawła II w naszej Diecezji Świdnickiej. Modlić będziemy się o wiarę, nadzieję i miłość dla naszej Ojczyzny, naszej Diecezji, naszych rodzin i nas samych. <<

Msza święta odpustowa w Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej będzie celebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca w niedzielę 4 sierpnia 2013 r. o godz. 13:00.

(kk)

Na podstawie: mariasniezna.pl , diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Orszak Trzech Króli
Krzyż na drogach naszego życia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status