WYDARZENIA

Rowerem na Jasną Górę

Mamy wakacje – czas pielgrzymowania. Pod patronatem Akcji Katolickiej Diecezji Kaliskiej, po raz dwunasty, odbędzie się  Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę.

Pielgrzymka pod hasłem „Od Józefa do Maryi, od Maryi do Józefa” odbędzie się w dniach 11 – 15 sierpnia 2013 r. na trasie: Kalisz – Częstochowa. To około 200 km na Jasną Górę i powrót, czyli 400 km przez pięć dni. Pielgrzymować można ze swojego miejsca zamieszkania, z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Można przyjechać do nas lub gdzieś na trasę albo nawet spotkać się w samej Częstochowie. Będzie także jak co roku, możliwość wędrowania dalej: do Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podejmij decyzję i zgłoś się. Otrzymasz odpowiednie materiały o trasie, jak się wyposażyć, oraz regulamin. Adres mailowy do kontaktu:  pielgrzymrowerowy@gmail.com

(kk)

Na podstawie: akcjakatolicka.kalisz.pl , calisia.pl, pielgrzymrowerowy.blogspot.com

Zobacz także
Bratnia dusza
Wielkopostny dzień skupienia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status