WYDARZENIA

Duchowo i muzycznie

Ojcowie Jezuici z Kłodzka wraz ze Stowarzyszeniem „Młode Wilki” i  Kłodzkim Centrum Kultury zapraszają na koncert, w czasie którego najpiękniejsze utwory mistrzów klasyki wykona urodzona w Algierii rosyjska wiolonczelistka Elena Skvorcova.

Elena Skvorcova jest absolwentką Państwowe Moskiewskie Konserwatorium. Ma też za sobą staż w Konserwatorium Benedetto Marcello w Wenecji. Grała w orkiestrze Konserwatorium moskiewskiego i gościnnie występowała m.in. we Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech. Na organach będzie jej akompaniował Maciej Bator. W repertuarze znajdą się kompozycje Jana Sebastiana Bacha, Georga Friedricha Händla i Luigi Boccheriniego.

Koncert dzieł muzyki klasycznej odbędzie się 15 sierpnia 2013 r. o godz. 19:00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kłodzku. Serdecznie zapraszamy.

(kk)

Na podstawie: kcksir.pl , vvena.pl

Zobacz także
Nie możemy pozostać obojętnymi
Uśmierzanie bólu przez morderstwo

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status