WYDARZENIA

Pielgrzymka z Księdzem Kardynałem

Ksiądz Kardynał Henryk Gulbinowicz obchodzi w tym roku 90 urodziny. Z tej okazji odbędzie się niecodzienna – 1-dniowa – lotnicza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie.

Wylot samolotem specjalnym z Wrocławia do Wilna nastąpi w sobotę 21 września 2013 r. o godz. 7:00, zaś powrót samolotem z Wilna do Wrocławia będzie miał miejsce tego samego dnia o godz. 21:00. Koszt udziału jednej osoby w tej niezwykłej pielgrzymce wynosi 790 zł plus 25 euro. W tej cenie mieszczą się: przelot w obie strony, transfer z lotniska na trasie: lotnisko – Troki – Wilno – lotnisko, obiad urodzinowy, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem.

Organizatorem pielgrzymki jest Radio Rodzina we Wrocławiu. Wszelkich informacji udziela i zapisy przyjmuje Biuro Podróży „Panorama” – Wrocław, ul. Piłsudskiego 38, tel: 713434441 i 713411422.

(kk)

Na podstawie: radiorodzina.pl

Zobacz także
KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA RADY KRAJOWEGO INSTYTUTU AKCJI KATOLICKIEJ
Uwolnienie się od odpowiedzialności za drugiego człowieka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status