WYDARZENIA

Tajemnica cudu

W wielu świątyniach katolickich, szczególnie w sanktuariach, możemy zobaczyć wota zostawiane przez pielgrzymów. Są wśród tych znaków głębokiej wiary także i takie, które wymowa jest klarowna. Symbolizując cud są jednocześnie zapisem tajemnicy konkretnego człowieka. Kolejne publikowane przez nas zdjęcie nosi tytuł „Tajemnica cudu”. Zostało wykonane w Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, jeśli zauważasz jakąś nietypową okoliczność czy też unikalny detal – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.

Następnie opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz J  Czekamy na kolejne wakacyjne przesyłki.

Zobacz także
Tydzień Ekumeniczny w Diecezji Świdnickiej
By Ewangelia była dla nas wyzwaniem
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość