WYDARZENIA

Diecezjalne spotkanie młodzieży

Jak każdego roku, tak w tym młodzież Diecezji Świdnickiej jest zaproszona do udziału w spotkaniu modlitewnym, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. Szczególnymi adresatami zaproszenie są kandydaci do bierzmowania oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Zlot młodzieży odbędzie się w 14 września 2013 r. (sobota) i jest organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Po zgłoszeniu wszystkich grup i indywidualnych uczestników i zawiązaniu wspólnoty o godz. 14:30 będzie pierwsza katecheza. Punktualnie o godz. 15:00 wszyscy odmówią koronkę do Bożego miłosierdzia. Przed poczęstunkiem (przewidzianym na godz. 15:45) zaplanowane są „tańce lednickie”. Od godz. 16:15 będzie czas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi św. Ksiądz Biskup Adam Bałabuch odprawi Mszę św. w Bazylice o godz. 17:00 i wygłosi specjalną homilię. Od godz. 18:30 trwać będzie wieczór muzyczny, w ramach którego wystąpi m.in. zespół „40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach.” Zakończenie przewidywane jest w porze Apelu Jasnogórskiego.

Duszpasterze i katecheci proszeni są o organizowanie grup młodzieży. Zgłoszenia do 12 września 2013 r. przyjmowane są w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej (tel: 748564413, e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl)

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Sapientia cordis
Boże Narodzenie A.D. 2015

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status