WYDARZENIA

Cantata

W ramach corocznego Święta Jadwiżańskiego czeka nas niezwykły koncert. Został przygotowany przez amatorów śpiewania w Ząbkowicach Śląskich. Zaangażowani są dorośli, młodzież i dzieci. Pomysł i realizacja to dzieło Izabeli Smoleń, która prowadzi studio wokalne we Wrocławiu, Oławie i kilku innych miastach. Zamysłem wydarzenia, podczas którego będą zaprezentowane przeboje filmowe i musicalowe jest zachęcenie wszystkich do śpiewania i występów – oczywiście po rzetelnym przygotowaniu.

Okazją do nadzwyczajnego koncertu parafialnej grupy wokalnej „Cantata” jest święto Parafii pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Będziemy je obchodzić już w najbliższą niedzielę. Koncert odbędzie się bowiem 20 października 2013 r. o godz. 15:00 w pięknych i systematycznie restaurowanych od wielu lat wnętrzach świątyni parafialnej.

W programie znajdą się m.in.: „Upiór w operze”, „West Side Story”, „Koty”, „Les Miserables”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Metro” i „Taniec wampirów”. Czeka nas zatem bardzo nietypowa, jak na przestrzeń sakralną, muzyka. Okazuje się jednak, że śpiewane jest doskonałą formą wspólnego świętowania i stanowić będzie zabawowy wątek parafialnego odpustu.

(mp)

Zobacz także
W łączności z Jezusem i młodzieżą w Rio
Świdnica miastem Jana Pawła II
3 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status