WYDARZENIA

Cantata

W ramach corocznego Święta Jadwiżańskiego czeka nas niezwykły koncert. Został przygotowany przez amatorów śpiewania w Ząbkowicach Śląskich. Zaangażowani są dorośli, młodzież i dzieci. Pomysł i realizacja to dzieło Izabeli Smoleń, która prowadzi studio wokalne we Wrocławiu, Oławie i kilku innych miastach. Zamysłem wydarzenia, podczas którego będą zaprezentowane przeboje filmowe i musicalowe jest zachęcenie wszystkich do śpiewania i występów – oczywiście po rzetelnym przygotowaniu.

Okazją do nadzwyczajnego koncertu parafialnej grupy wokalnej „Cantata” jest święto Parafii pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Będziemy je obchodzić już w najbliższą niedzielę. Koncert odbędzie się bowiem 20 października 2013 r. o godz. 15:00 w pięknych i systematycznie restaurowanych od wielu lat wnętrzach świątyni parafialnej.

W programie znajdą się m.in.: „Upiór w operze”, „West Side Story”, „Koty”, „Les Miserables”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Metro” i „Taniec wampirów”. Czeka nas zatem bardzo nietypowa, jak na przestrzeń sakralną, muzyka. Okazuje się jednak, że śpiewane jest doskonałą formą wspólnego świętowania i stanowić będzie zabawowy wątek parafialnego odpustu.

(mp)

Zobacz także
Bóg w Krakowie
Kogo szukacie?
3 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość