WYDARZENIA

Odnaleźć Miłość

W Parafii pw. św. Jakuba w Pieszycach rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary. Początek dzisiaj, czyli 1 października 2013 r. o godz. 18:00. Poprowadzi je ks. Wojciech Drab wraz ze wspólnotą Nowe Przymierze. Seminarium skierowane jest do wszystkich poszukujących wiary w swoim życiu lub pragnących ją pogłębić.

Organizatorzy zaproszenie kierują przede wszystkim do osób z Powiatu Dzierżoniowskiego, jednak każda będzie mile widziana. Seminarium, do którego się przygotowujemy ma być pewną przestrzenią stworzoną po to, by każdy kto będzie w nim uczestniczył mógł spotkać się z Żywym Bogiem, doświadczyć Jego Mocy i dzięki temu odnaleźć na nowo swoje miejsce we wspólnocie Kościoła. Chcemy by w spotkaniach tych uczestniczyli mniej lub bardziej wierzący, niewierzący, wątpiący. Wszyscy którzy poszukują w swym życiu sensu i spełnienia. Po konferencji wstępnej, jaka będzie miała miejsce 1 października 2013 r., tematy kolejnych spotkań są następujące: Miłość Boga do człowieka, Ludzki grzech, Jezus daje Nowe Życie, Przyjęcie Jezusa do swojego życia, Dary Ducha Świętego, Wzrost Duchowy i Wspólnota.

Głoszone będą konferencje – katechezy, prowadzone uwielbienie oraz spotkania w małych grupach. Seminarium będzie trwać dziewięć tygodni, a spotkania odbywać się będą w każdy wtorek o godz.18:00. Punktem kulminacyjnym będzie modlitwa o wylanie Ducha Świętego w niedzielę 10 listopada 2013 r. o godz. 16:00.

(kk)

Na podstawie: jakub.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Gdzie jest Bóg?
Biskup Mirosław Milewski nowym krajowym asystentem Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość