WYDARZENIA

Pielgrzym

Obchodzimy dzisiaj liturgiczne wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II. Po raz trzeci i ostatni, bo za rok będziemy już mówić o Świętym Janie Pawle II. Zapadł nam z pewnością w pamięci jako papież, który niestrudzenie pielgrzymował po świecie i apelował o pokój.

Koncert pt. „Pielgrzym” poświęcony osobie Błogosławionego Jana Pawła II odbędzie się w Świdnicy dzisiaj o godz. 17:00 w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzkim 11). Warto w tym miejscu przypomnieć, że Błogosławiony jest również Świdnicy – stolicy naszej Diecezji. W programie pieśni autorskie na chór i solistów z akompaniamentem fortepianu i skrzypiec.

(kk)

Na podstawie: sok.com.pl

Zobacz także
Miejsca najbliższe Jego sercu…
Wspólny czas rekolekcji wiele rzeczy prostuje

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość