WYDARZENIA

Pielgrzym

Obchodzimy dzisiaj liturgiczne wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II. Po raz trzeci i ostatni, bo za rok będziemy już mówić o Świętym Janie Pawle II. Zapadł nam z pewnością w pamięci jako papież, który niestrudzenie pielgrzymował po świecie i apelował o pokój.

Koncert pt. „Pielgrzym” poświęcony osobie Błogosławionego Jana Pawła II odbędzie się w Świdnicy dzisiaj o godz. 17:00 w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzkim 11). Warto w tym miejscu przypomnieć, że Błogosławiony jest również Świdnicy – stolicy naszej Diecezji. W programie pieśni autorskie na chór i solistów z akompaniamentem fortepianu i skrzypiec.

(kk)

Na podstawie: sok.com.pl

Zobacz także
Jasełka Kłodzkie
Wambierzycka Królowo Rodzin – módl się za nami!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status