WYDARZENIA

Mija czas, nie mija wiara

Za kilkanaście godzin zakończy się 2013 rok. Kolejny rok, jaki był nam dany dzięki Bożej Opatrzności. Jaki był dla Kościoła, jaki był dla naszej Ojczyzny i jaki był dla nas samych? Pewnie zadajemy sobie te pytania, szczególnie, gdy w środku nocy jedni z nas będą czuwać, inni bawić się, a dźwięk kurantów będzie się mieszać z hukiem petard. Niezmiennie trwa nasza wiara i oby była z każdym dniem 2014 roku coraz głębsza.

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Co tydzień publikujemy zdjęcia, które inspirują do refleksji nad wiarą. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Przykłady pociągają (1)
Fatima w fotografii
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status