WYDARZENIA

Światło wiary

Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się dłużej nad znaczeniem światła? W okresie Adwentu, który właśnie dobiega końca, mieliśmy szczególnie wiele okazji, by doświadczyć jak bardzo potrzebne jest nam światło. Nie tylko zresztą w znaczeniu dosłownym, ale może jeszcze bardziej w sferze naszej wiary. W Kościele odnajdujemy światło na drodze do Pana. Bóg sam rozświetla naszą życiową drogę, stając się jednym z nas.

Uchwycone w obiektyw lampki w jednym z kościołów naszej Diecezji, to inspiracja do refleksji, jaką prowadzimy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Jednak bez porno w teatrze?
Co złego trzeba jeszcze zrobić Polakom, aby wreszcie powiedzieli DOŚĆ!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość