WYDARZENIA

Być kobietą

Być kobietą! Ale jaką? Zapraszamy na niecodzienne spotkanie, podczas którego chcemy przyjrzeć się biblijnym sekretom kobiecego serca oraz odkrywa to co najistotniejsze w barwnym świecie kobiet.

Organizatorem konferencji promowanej przez Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej jest Stowarzyszenie „Dom na Skale”. W programie wykłady siostry Filipy Łowczynowskiej ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. Mówią o Niej „kobieta po końcówki habitu”. Ukończyła studia z Teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W tygodniu zdobyta wiedza przydaje się jej podczas katechezy w szkole, którą prowadzi w sposób niebanalny. Nie boi się żadnych wyzwań, dlatego z równą chęcią i zapałem pomaga w prowadzeniu duszpasterstwa akademickiego, co w odkrywaniu pełni rodzicielstwa małżeństwom. W pełni realizuje się jako siostra zakonna we wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża. Ponadto będzie czas na osobiste historie oraz recital Joanny Rzyczniok.

Konferencja odbędzie się w sobotę 8 marca 2014 r. w godz. 10:00 – 17:00 w Hotelu „Maria” w Wałbrzychu. Zapisy i szczegółowe informacje poprzez serwis „Dom Na Skale lub telefonicznie (730055906). Koszt udziału wynosi 55 zł (w tym: obiad, słodki poczęstunek, organizacja).

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Podziękujmy wspólnie za dar kanonizacji Świętego Papieża
Światłość prawdziwa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status