WYDARZENIA

Być kobietą

Być kobietą! Ale jaką? Zapraszamy na niecodzienne spotkanie, podczas którego chcemy przyjrzeć się biblijnym sekretom kobiecego serca oraz odkrywa to co najistotniejsze w barwnym świecie kobiet.

Organizatorem konferencji promowanej przez Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej jest Stowarzyszenie „Dom na Skale”. W programie wykłady siostry Filipy Łowczynowskiej ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. Mówią o Niej „kobieta po końcówki habitu”. Ukończyła studia z Teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W tygodniu zdobyta wiedza przydaje się jej podczas katechezy w szkole, którą prowadzi w sposób niebanalny. Nie boi się żadnych wyzwań, dlatego z równą chęcią i zapałem pomaga w prowadzeniu duszpasterstwa akademickiego, co w odkrywaniu pełni rodzicielstwa małżeństwom. W pełni realizuje się jako siostra zakonna we wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża. Ponadto będzie czas na osobiste historie oraz recital Joanny Rzyczniok.

Konferencja odbędzie się w sobotę 8 marca 2014 r. w godz. 10:00 – 17:00 w Hotelu „Maria” w Wałbrzychu. Zapisy i szczegółowe informacje poprzez serwis „Dom Na Skale lub telefonicznie (730055906). Koszt udziału wynosi 55 zł (w tym: obiad, słodki poczęstunek, organizacja).

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Polska – nasza Ojczyzna. Bądź patriotą!
Jeden z Nas

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość