WYDARZENIA

Drzeć koty czy żyć na kocią łapę

Debata o zaletach i wadach małżeństwa może być  z całą pewnością doskonałą okazją do przyjrzenia się własnemu małżeństwu lub temu, co planujemy, myśląc o swoim przyszłym związku z drugą osobą.

Na taką właśnie debatę pod hasłem „Drzeć koty czy żyć na kocią łapę” zaprasza Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świdnicy. Zaproszenie to skierowane jest do młodych, którzy są na progu swojej drogi małżeńskiej, jak i starszych, którzy mogą o miłości powiedzieć wiele. Organizatorzy chcą, aby w trakcie rozmowy, jej uczestnicy znaleźli odpowiedź na pytanie czy warto „męczyć się” w małżeństwie. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek walentynkowy.

Debata odbędzie się w sobotę 15 lutego 2014 r. o godz. 19:30 w sali w parafialnym Domu Katechetycznym. Serdecznie zapraszamy.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Professional medical discretion
Zaproszenie na Jubileusz 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość