WYDARZENIA

Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony

Wpatrzeni w Krzyż Chrystusa wielbimy Pana.

Wiara podpowiada nam, że na co dzień doświadczamy namiastki Wielkiego Piątku, choć w sumieniu czujemy jak bardzo nie zasługujemy na to, by nasze trudności i boleści ciała i ducha porównywać z tym, czego doznał dla nas i za nas Jezus. Wpatrujmy się w Krzyż, który – nie tylko zresztą w Wielkim Poście – jest zawsze w centrum każdej świątyni i całego Kościoła.

Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich.  Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
1 września 1939
Razem w obronie życia
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość