WYDARZENIA

Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony

Wpatrzeni w Krzyż Chrystusa wielbimy Pana.

Wiara podpowiada nam, że na co dzień doświadczamy namiastki Wielkiego Piątku, choć w sumieniu czujemy jak bardzo nie zasługujemy na to, by nasze trudności i boleści ciała i ducha porównywać z tym, czego doznał dla nas i za nas Jezus. Wpatrujmy się w Krzyż, który – nie tylko zresztą w Wielkim Poście – jest zawsze w centrum każdej świątyni i całego Kościoła.

Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich.  Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Festiwal muzyki duszy
Peregrynacja relikwii Błogosławionego José
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status