WYDARZENIA

Alleluja!

Znajdujemy się liturgicznie w okresie Wielkanocy. Ten czas jest nam dany, abyśmy umocnili swoją wiarę w zmartwychwstanie Pana. Radosny śpiew „Alleluja” wnosi nasze serca ku Miłości, która daje nam życie.

Posłuchajmy dzisiaj pełnego energii i jednocześnie skłaniającego do refleksji wykonania pieśni „Alleluja”, która zaczyna się od znamiennych słów: >> Szokujące wieści znów podają media. Na naszych oczach za tragedią tragedia. Wielka woda zalewa okolice, zniszczone domy, pola, ulice… Wybuchają góry, spadają samoloty. Poza tym wszyscy miewamy kłopoty, chociaż problem nie jest równy problemowi. Jak tutaj żyć? Każdy się głowi. <<

Tę pieśń wykonuje chrześcijański zespół TGD (Trzecia Godzina Dnia), który wczoraj swoim koncertem uświetnił diecezjalne dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II w Świdnicy. Kontynuujemy w ten sposób nasz filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym pokazujemy filmy inspirujące duchową refleksję.

Zobacz także
Mocne brzmienie muzyki i śpiewu
Tragedia u początku Wielkiego Tygodnia
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status