WYDARZENIA

Do Królowej Rodzin

W Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach odbędzie się 11. pielgrzymka rodzin Diecezji Świdnickiej. Na to szczególne spotkanie zaprasza wszystkie rodziny Ksiądz Biskup Ignacy Dec. 

W specjalnym liście Księdza Biskupa czytamy m.in.: >> U Matki Bożej będziemy dziękować za dar naszych rodzin, które stanowią najbliższe nam wspólnoty gdzie odnajdujemy zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa.  Zdajemy sobie sprawę, że w obecnym czasie nasze rodziny potrzebują odrodzenia. W wielu wypadkach uzdrowienia wymagają wewnętrzne relacja rodzinne. Z troską myślimy o przyszłości dzieci i młodzieży, która potrzebuje mądrego ukierunkowania na dorosłe życie. Wierzymy, że razem z Maryją w Jej wambierzyckimi sanktuarium, przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II, papieża rodziny i wielbiąc Boga na wspólnej modlitwie doświadczymy mocy Chrystusa, który ma moc nas uzdrowić i napełnić siłą do starań o kształt polskiej rodziny. <<

Pielgrzymka rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach odbędzie się w sobotę 31 maja 2014 r. i rozpocznie się o godz. 15:00. W programie modlitwa, głoszenie Słowa Bożego i świadectwa. Kulminacją będzie Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Bałabucha.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Kobieta – mistrzyni wspólnoty
Szukaliśmy Boga na ulicach

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status