WYDARZENIA

Podziękujmy wspólnie za dar kanonizacji Świętego Papieża

Członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej przybędą w najbliższą sobotę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach, aby złożyć modlitewne dziękczynienie za kanonizację Świętego Jana Pawła II.

Zachęcam zarówno osoby i rodziny włączone w dzieło Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej, jak i wszystkich pragnących dołączyć do naszej wspólnoty modlitewnej. Będzie jej przewodniczyć ks. dr Sławomir Augustynowicz – asystent kościelny Akcji Katolickiej. Chcemy wspólnie złożyć ręce do modlitwy, otworzyć się na Słowo Boże i być razem przy Stole Eucharystii, aby uradować się ponownie i wzmocnić wewnętrznie dzięki Świętości Papieża Jana Pawła II.

Msza św. z okolicznościową homilią będzie celebrowana w Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej w sobotę 10 maja 2014 r. o godz. 11:00. Serdecznie zapraszam do Wambierzyc.

Szczęść Boże!

Monika Rejman

Prezes Zarządu

Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
List otwarty do Pana Bronisława Komorowskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Boska interwencja
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość