WYDARZENIA

Czy jesteś gotowy umrzeć za wiarę?

W Polsce coraz częściej obserwujemy sytuacje, w których katolicy nie mogą ograniczyć swojej wiary do konwencjonalnych zachowań i postaw. Stawiani jesteśmy wobec pytań, a nawet i bardzo konkretnych wyzwań, kiedy to nie możemy milcząco przyjmować tego, co nas spotyka. I chociaż nie jesteśmy skazywani na męczeństwo w obronie wiary, to przecież nie jesteśmy zwolnieni ze składania świadectwa. 

O tym właśnie jest opowieść, jaką prezentujemy dzisiaj w naszym cyklu filmowym. Pada w niej fundamentalne pytanie: czy jesteś gotowy umrzeć za wiarę? Kontrowersyjny być może film zostawia tego, kto go obejrzy do końca, z bardzo trudnym pytaniem…

https://www.youtube.com/watch?v=hDQyFs1q9GA

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Fatima w fotografii
Piąte: nie odchodź
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status