WYDARZENIA

Idziemy w noc

Idziemy w noc, idziemy w noc, idziemy w noc! Zamiast głośno śmiać się, bawić. Nurkujemy w mrok. Jutro, znikniemy może tak jak znikł w popiołach Nasz czteropiętrowy dom. Zamiast go opłakiwać, serce mocno ciągnie nas w sierpniową noc.

Refren, kolejnej publikowanej w naszym cyklu filmowym, piosenki pt. „Idziemy w noc” w wykonaniu duetu Marika & Maleo Reggae Rockers niech będzie przesłaniem tych dni, w których wspominamy Powstanie Warszawskie. Wczoraj minęło 70 lat od wybuchu tego szlachetnego i tragicznego jednocześnie patriotycznego zrywu. Rocznica ta zbiega się z chwilą, gdy XI Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górą peregrynuje już jednym strumieniem. Dzisiaj bowiem o godz. 6:00 Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach zaczęły wspólne rekolekcje wszystkich pielgrzymów będących w drodze do Domu Matki w Częstochowie.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Liczby nie kłamią ?
Istniejemy nie po to, by przetrwać ?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status