WYDARZENIA

Idziemy do Wambierzyckiej Królowej Rodzin

Za kilkanaście dni odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. To miejsce od wielu lat przyciąga pątników szukających odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakich pełno jest, gdy wchodzi się w dorosłość.

O Pielgrzymce będziemy jeszcze informować, natomiast dzisiaj zachęcamy, aby w naszych parafiach nie zabrakło troski o młodych ludzi. Dla wielu z nich Kościół jest wciąż nie dość znany i nie dość na nich otwarty. Katecheza szkolna nie zastąpi apostolstwa nas – dorosłych, wobec dziewcząt i chłopców, którym chcemy przekazać skarb wiary.

Kolejne publikowane przez nas zdjęcie ukazuje Bazylikę w Wambierzycach,do której 20 września br. będą podążać grupy młodzieży z całej Diecezji Świdnickiej. Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Winda
Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat !
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status