WYDARZENIA

Idziemy do Wambierzyckiej Królowej Rodzin

Za kilkanaście dni odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. To miejsce od wielu lat przyciąga pątników szukających odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakich pełno jest, gdy wchodzi się w dorosłość.

O Pielgrzymce będziemy jeszcze informować, natomiast dzisiaj zachęcamy, aby w naszych parafiach nie zabrakło troski o młodych ludzi. Dla wielu z nich Kościół jest wciąż nie dość znany i nie dość na nich otwarty. Katecheza szkolna nie zastąpi apostolstwa nas – dorosłych, wobec dziewcząt i chłopców, którym chcemy przekazać skarb wiary.

Kolejne publikowane przez nas zdjęcie ukazuje Bazylikę w Wambierzycach,do której 20 września br. będą podążać grupy młodzieży z całej Diecezji Świdnickiej. Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
II Festiwal Chorda Auxit
Triduum Paschalne
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość