WYDARZENIA

Znajdę Cię na kolanach

Strach mnie wypełnia, a znużenie nie pozwala mi odpocząć. Pragnę Ciebie Boże! Znajdę Cię gdziekolwiek jestem, znajdę się na krańcu sił. Znajdę Cię, gdy nie będzie we mnie już nic poza moimi zranieniami, by Ci je ofiarować.

Kolejna piosenka w naszym muzycznym cyklu i druga już wykonywana przez Kari Jobe. Napisy w języku polskim pozwalają skupić się na wzruszającej treści i nie przeszkadzają w słuuchaniu pięknej melodii i mocnego głosu wokalistki.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Z Polski wyszła iskra
Nasza młodsza siostra
Komentarze (1)
  • […] do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Tak też jest z kolejnym prezentowanym przez nas filmem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość