WYDARZENIA

Chrystus Królem!

Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Władcą nam …

To słowa pieśni liturgicznej, która jutro wypełni nasze świątynie. Szczególnie zabrzmi ona w niedzielną uroczystość Chrystusa Króla w Katedrze Świdnickiej o godz. 10:00. Wtedy to Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej, podczas Mszy świętej sprawowanej przez Księdza Biskupa Ignacego Deca, będzie składać dziękczynienie za dekadę swojej działalności dla Kościoła. Poświęcony też zostanie sztandar DIAK. Na tę uroczystość, którą już zapowiadaliśmy w Portalu AKCJA – serdecznie zapraszamy Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Tak też jest i dzisiaj, gdy kontynuując nasz cykl filmowy, prezentujemy pieśń liturgiczną „Chrystus Wodzem…”.

Zobacz także
Polacy mogą powstrzymać tę barbaryzację naszej cywilizacji
Niezłomny duszpasterz młodzieży i błogosławiony Ziemi Kłodzkiej – dzieciństwo
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość