WYDARZENIA

Oto Pan Bóg!

Oto Pan Bóg przyjdzie. Z rzeszą Świętych k’nam przybędzie, Światłość wielka w dzień ów będzie. Alleluja!

Już jutro czwarta i ostatnia niedziela Adwentu. Jesteśmy o kilka dni od Świąt Bożego Narodzenia – wspomnienia historycznego wydarzenia sprzed ponad 2000 lat. Jednak Boże Narodzenie to przede wszystkim ogniwo historii zbawienia. Bóg stał się jednym z nas. Trwajmy w dobrym usposobieniu, aby Pan Jezus mógł się narodzić w naszych sercach.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy w naszym cyklu filmowym udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ufam Tobie
Komentarze (1)
  • […] i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status