WYDARZENIA

Pro famila?

W minionym roku Szpital Pro – Familia w Rzeszowie zasłynął w całej Polsce z zaciekłości, z jaką ścigał swą położną oraz obrońców życia, protestujących przeciwko dokonywaniu aborcji w placówce odwołującej się dotychczas do systemu chrześcijańskich wartości i autorytetu Kościoła Katolickiego.

Pacjenci wybierający ten Szpital również ze względu na jego promocję z wykorzystaniem wizerunku emerytowanego pasterza diecezji bp. Kazimierza Górnego, poczuli się oszukani. Sale z zawieszonym krzyżem, w których pacjenci mieli czuć się bezpiecznie, w Szpitalu chwalącym się nowo wyświęconą kaplicą, okazały się miejscem zabijania chorych dzieci w okresie prenatalnym. Ponadto, wobec Agaty Rejman, Jacka Kotuli i Przemysława Sycza, alarmujących opinię publiczną o szokujących (w miejscu starającym się uchodzić za bliskie wartościom chrześcijańskim) przypadkach aborcji, szpital przypuścił zmasowany atak z wykorzystaniem wszelkich dostępnych narzędzi prawnych.

Dołączmy do nowej petycji:

http://citizengo.org/pl/szpital-pro-familia-katolicki-czy-aborcyjny

Drodzy Państwo, podpisując tę petycję informujemy dyrekcję szpitala o naszym sprzeciwie wobec kolejnych już jej działań sprzecznych z misją szpitala, misją zawodów medycznych i tym samym pomocą człowiekowi. Nasza petycja zostanie również odczytana w sądzie podczas rozprawy w procesie wytoczonym przeciwko wymienionym obrońcom życia z informacją o tym, ile osób ją poparło! Zmotywujmy nasze rodziny i znajomych. W takiej sprawie nasz sprzeciw wobec zabijania dzieci w fazie prenatalnej możemy przekazać przez liczbę podpisów.

Cieszę się z tego, że nasza grupa ciągle rośnie, że wspólnie walczymy o ochronę godności człowieka: o życie, o rodzinę, o wolność sumienia, o mądre wychowanie. Jestem Państwu ogromnie wdzięczna za odpowiedź na apele o dołączanie do akcji! Jestem Państwu wdzięczna za zaufanie okazywanie poprzez składanie darowizn, dzięki którym nasza wspólna działalność jest możliwa! Każdej osobie, która czyta tę wiadomość, pragnę powiedzieć: dziękuję!

Magdalena Korzekwa

wraz z całym Zespołem CitizenGO

Zobacz także
Iskierka
1050 lat chrześcijańskiej Polski

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status