WYDARZENIA

Teraz

Chcecie posłuchać cudownego głosu i spotkać się z niezwykle sympatyczną wokalistką, a przede wszystkim znaleźć się w aurze głębokiej duchowo i pięknej sztuki?  Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Dorota Osińska, którą wielu telewidzów może pamiętać z programu „The Voice of Poland”, wystąpi z programem pod tytułem „Teraz”. Przy okazji promocji najnowszej płyty Doroty Osińskiej usłyszymy zarówno najpiękniejsze utwory z całego jej dotychczasowego repertuaru, jak i kilka akcentów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Recital Doroty Osińskiej odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach.  Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny. I już dzisiaj wstępnie zapowiadamy kolejne fenomenalne wydarzenie artystyczne w tym samym miejscu. W niedzielę 25 stycznia br. do Ząbkowic przyjedzie bowiem Antonina Krzysztoń – mistrzyni poezji śpiewanej. Zapowiada się zatem rewelacyjnie kulturalny styczeń.

Zobacz także
Wiara? Podaj dalej!
Naucz mnie słuchać, o Panie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość