WYDARZENIA

Między Ukrzyżowaniem a Zmartwychwstaniem

Rozpoczął się Wielki Post – okres liturgiczny – czas odnawiania w sobie wiary w tę kolejność zdarzeń w historii zbawienia, w której nasz Pan został ukrzyżowany, a następnie zmartwychwstał. A wszystko z miłości do człowieka, tego konkretnego – nie anonimowego, z miłości do mnie…

Niech dzisiejsze zdjęcie publikowane w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA pomoże nam widzieć w symbolu Męki Pańskiej zwiastun i znak zwycięstwa życia nad śmiercią i miłości nad nienawiścią.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz  i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Aborcja to zabijanie dzieci!
Senatorowie – zatrzymajcie złe prawo
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status