WYDARZENIA

Ojcze nasz!

Często stamtąd długo na mnie patrzy spojrzeniami przykuwając mi twarz. Czy ty wiesz, czy ty wiesz, mój bracie, jak miłuje nas Ojciec nasz?

Zacytowane słowa, napisane przez Karola Wojtyłę, pochodzą z proponowanej dzisiaj do wysłuchania i obejrzenia piosenki Seweryna Krajewskiego. Ten znany piosenkarz ułożył muzykę i nadał wierszowi, będącemu w istocie modlitwą, szczególny charakter.

https://www.youtube.com/watch?v=I0_-ziP4pRc

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. W naszym filmowy cyklu zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wolałabym Jezusa niż cokolwiek
10-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status