WYDARZENIA

STOP deprawacji

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowuje wielkie zmiany w przedmiocie Wychowanie do życia w rodzinie. W miejsce edukacji seksualnej typu „A” (wychowanie do odpowiedzialności) ma być wprowadzona permisywna, biologistyczna edukacja seksualna typu „B”, zachęcająca młodych do wczesnej aktywności seksualnej.

Obawiamy się także, że na wszystkich poziomach edukacji zostanie wprowadzona genderowa promocja swobodnego wyboru płci oraz postulatów środowisk LGBT, co prowadzi do zaburzeń prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Nowy przedmiot ma być obowiązkowy i realizowany bez pytania o zgodę rodziców.” Jak piszą Autorzy petycji, „niezwykle niepokojąca jest zapowiedź, że Chyba nikt rozsądny nie ma wątpliwości, że jedynym sposobem na mądrą edukację dzieci i nastolatków w sferze seksualności i przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie jest uczenie ich odpowiedzialności, respektowania swojej godności, szacunku do drugiego człowieka. Pseudoedukatorzy seksualni jak np. grupa „Ponton” (oficjalnie związana z lewacką Federacją na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny – jak powszechnie wiadomo, nazwa tej grupy jest przewrotna) kpią sobie z dzieci, nastolatków i rodziców zachęcając do wczesnej inicjacji seksualnej i posiadania wielu partnerów seksualnych.

Bardzo proszę, aby zapoznali się Państwo z treścią petycji

http://citizengo.org/pl/nie-dla-deprawujacej-edukacji-seksualnej

i złożyli pod nią swój podpis, a także przekazali informację o nim jak największej liczbie znajomych!

We wrześniu zeszłego roku reprezentując CitizenGO brałam udział w panelu dyskusyjnym w Komisji Praw Człowieka w ONZ w Genewie. Porównywałam wtedy dane Eurostatu, z których jasno wynika, że tam, gdzie wprowadzono „edukację” seksualną typu „B” (np. w Szwecji, gdzie trwa to już ponad 60 lat), dane dotyczące seksualności nieletnich są dużo gorsze niż w Polsce! Przykładowo: w Szwecji grupa 15-letnich chłopców po inicjacji seksualnej to 31%, dziewczynek aż 32%!!! W Polsce to odpowiednio 19% i 12%. W wielu krajach, w których już wprowadzono „edukację” wg modelu „B” to dziewczynki częściej mają kontakty seksualne od chłopców… Wiele osób w ONZ podchodziło wtedy do mnie po wystąpieniu i mówiło „nie ulegajcie naciskom i uczcie dzieci odpowiedzialności, zamiast rozwiązłości”. HLI – Polska przypomina: „Mamy najniższy w UE odsetek aktywnych seksualnie piętnastolatków, niską liczbę ciąż u nastolatków i najmniejszą liczbę aborcji wśród młodocianych. Niska jest także liczba osób zakażonych wirusem HIV.”

Magdalena Korzekwa

wraz z całym Zespołem CitizenGO

 

Zobacz także
Akcja Katolicka szkołą wiary, świętości i apostolstwa
ROK FRANCISZKA

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status