WYDARZENIA

Chcę Ci za to podziękować Mamo

O Mamo, Ty czuwałaś, gdy na świat mnie wydałaś. Mimo tego, że cierpiałaś, swoje życie mi oddałaś. Chcę Ci za to, chcę Ci za to podziękować Mamo! A potem Mamo droga, zobaczyłem w Tobie Boga. I choć nie raz Ty płakałaś, moje winy przebaczałaś. Dziś przepraszam, dziś przepraszam za to wszystko Mamo! Twoja praca, drogi Tato, mądre słowa, czasem manto. Były lekcją prawdy życia, tak potrzebną właśnie dzisiaj. Chcę Ci za to, chcę Ci za to podziękować Tato! Mamo, Tato, dziękujemy, że jesteśmy, że żyjemy.

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Matki, a za kilkanaście dni przypada Dzień Ojca. Nasza wdzięczność wobec rodziców wyraża się w wielu postaciach, ale przede wszystkim w modlitwie i codziennie praktykowanej więzi z mamą i tatą. Szczególną okazją do okazania podziękowania rodzicom są uroczystości rodzinne – na przykład obrzęd sakramentu małżeństwa. Taką właśnie piosenkę znaleźliśmy na dzisiaj w ramach naszego filmowego cyklu.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA

Zobacz także
Podsumowanie i nowy początek
Akcja Katolicka w Polsce z nową prezes

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status