WYDARZENIA

Nie dajemy się uciszyć

Piszę, żeby przekazać kolejne miesięczne podsumowanie aktywności Fundacji Pro – Prawo do życia. W maju wydarzyło się wiele rzeczy i wszystkie mają związek z wysoką aktywnością ludzi dobrej woli, którzy nieustannie bronią prawa do życia nienarodzonych dzieci.

To między innymi dzięki aktywności obywatelskiej wspieranej przez wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do życia, Polacy zdecydowanie przeciwstawiają się cywilizacji śmierci i lewackiej ideologii? W Polsce nie wydarzyło się i jeśli wciąż będziemy aktywni, nie wydarzy się to, co stało się w Irlandii, gdzie 62% społeczeństwa opowiedziało się w referendum za legalizacją związków homoseksualnych. Między innymi dzięki pracy wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do życia, Polacy nie dają się jak owce prowadzić lewicowym mediom i politykom. Wciąż widzą różnicę pomiędzy dobrem, a złem. Naprawdę mamy wpływ na poglądy Polaków, bo cały czas działamy, nie dajemy się uciszyć i pokazujemy prawdę o aborcji. W ciągu ostatniego miesiąca zorganizowaliśmy 50 pikiet sprzeciwiających się proaborcyjnej polityce Bronisława Komorowskiego i wspólnie z innymi środowiskami protestujących doprowadziliśmy do zakończenia okupacji najwyższego urzędu w państwie przez zwolennika kompromisu aborcyjnego.

15 maja uruchomiliśmy bezpośrednią petycję do Premier Ewy Kopacz w sprawie wycofania ze sprzedaży pigułek aborcyjnych. Do tej pory za pośrednictwem strony www.pigulkasmierci.pl , maila do Pani Premier wysłało 3331 osób. 16 maja wolontariusze Fundacji Pro-prawo do życia wzięli udział w Marszu dla Życia w Antwerpii zorganizowanym przez tamtejsze stowarzyszenie Pro-Life Actie Liga. Jeszcze w trakcie wiecu otwierającego marsz rozwinęli 2 banery ze zdjęciami ofiar aborcji i napisem „aborcja zabija” w języku niderlandzkim. Policja najpierw zażądała natychmiastowego zwinięcia banerów, a gdy to się nie stało, przeszła do rękoczynów i wyrwała je z rąk uczestnikom zgromadzenia. To kolejny przypadek, gdy w Belgii okazało się, że aborcja jest zbyt straszna, aby ją pokazywać, choć w tym kraju dokonuje się jej 120 tysięcy razy rocznie. Cały czas robimy wszystko, żeby w Polsce nigdy nie doszło do takiej sytuacji. Przez cały miesiąc nieustannie zbieraliśmy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji”. Już teraz mamy wymagane 100 000 podpisów, ale ta liczba ciągle rośnie dzięki aktywności wolontariuszy naszej Fundacji. Będziemy kontynuować zbiórkę, która przyczynia się do uświadamiania tysięcy Polaków czym naprawdę jest aborcja. Każdego dnia przekonujemy kolejne osoby, że nie można pozwalać na zabijanie bezbronnych.

Zachęcam do wypełnienia formularza na naszej stronie. W nagrodę wyślemy Panu film „Nie o Mary Wagner”! Chciałabym, abyście Państwo wiedzieli, że jestem dumna z pracy Fundacji Pro – Prawo do życia na rzecz ochrony życia poczętego. Mam nadzieję, że w każdym miesiącu dostarczamy kolejnych powodów do wspierania naszych działań.

Pozdrawiam
Kaja Godek

Zobacz także
Rekolekcje w środku lata
Komunikat z zebrania Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status