WYDARZENIA

Z nadzieją na lepszą przyszłość naszej Ojczyzny

Szanowny Panie Prezydencie! Z nadzieją na lepszą przyszłość naszej Ojczyzny pragnę przekazać Panu serdecznie gratulacje w związku ze zwycięstwem odniesionym w wyborach na urząd Prezydenta RP.

Akcja Katolicka w Polsce, którą mam zaszczyt reprezentować, przez cały czas trwania kampanii powierzała Bogu losy naszej Ojczyzny. W swoich apelach o udział społeczeństwa w wyborach nawoływaliśmy o wybór wartości pisząc m.in.: „Pragniemy Polski silnej, nowoczesnej, troszczącej się o swych obywateli. Pragniemy Polski bezpiecznej dla młodych i dla ludzi starszych. Polski, która nie demoralizuje społeczeństwa. Polski, która stwarza miejsca pracy i umacnia rodziny, a nie rozbija je wymuszając emigrację za chlebem.”  Jestem głęboko przekonana, że Pańska prezydentura jest gwarancją takiej właśnie Polski.

W imieniu Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej i całego liczącego ponad 20 tysięcy członków stowarzyszenia życzę Panu Prezydentowi wiele sił, zdrowia i  energii, a także wsparcia ze strony polskiego społeczeństwa w realizacji Pańskich planów naprawy Ojczyzny. Będziemy wspierać Pana naszym działaniem, a nade wszystko modlitwą powierzając każdy dzień pańskiej prezydentury Opiece Jezusa Chrystusa i Jego Miłosiernej Matki – Maryi.

Z wyrazami szacunku

Halina Szydełko 

Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Warszawa, 25 maja 2015 r.

 

Zobacz także
Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz
Matko Miłosierdzia – módl się za nami!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status