WYDARZENIA

Matka i Syn

Lidia Bojnowska z wykształcenia jest nauczycielką. Zajmuje się malarstwem, teatrem dziecięcym, florystyką. Za kilka dni będziemy mieli okazję poznać jej niezwykłą twórczość.

Prezentowane prace wykonywane były w ciągu dwóch lat. Inspirację do wykonania każdego obrazu artystka czerpie z fresków, malowideł, rzeźb sakralnych, które mają duży wpływ na jej życie duchowe i przeżycia artystyczne. Artystka brała udział w wystawach: „Suche bukiety”  (1989), „Stroiki Bożonarodzeniowe” (1990), „Kompozycje roślinne” (1991).

Wernisaż wystawy prac Lidii Bojnowskiej pt.: „Matka i Syn” odbędzie się w sobotę 20 czerwca 2015 r. o godz. 16:00 w Galerii Fotografii w Świdnicy.

Zobacz także
Pasja według Świętego Mateusza
Jest coraz mniej czasu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość