WYDARZENIA

Nasz Bóg

Wodę zamieniłeś w wino. Ślepi przy Tobie znów widzą. Któż jest jak Ty?! Tylko Ty… Blaskiem rozświetlasz ciemności. Człowiek powstaje z marności. Któż jest jak Ty?! Tylko Ty… Nasz Bóg jest wielki, nasz Bóg jest silny. Boże, nikt inny nie równa się z Tobą. Nasz Bóg uzdrawia, jest wszechmogący. Nasz Bóg! Nasz Bóg…

Piosenka, od słów której zaczynamy tę notkę, to część przeżyć z koncertu który odbył się w Chrześcijańskim Centrum Fundacji Proem w Zakościelu w 2013 r. Na wydanej później płycie grupy „Exodus 15” znajduje się kilkanaście utworów, będących coverami takich artystów jak Chris Tomlin, Matt Redman, Hillsong czy Bethel Church. Są również 3 premierowe kompozycje formacji „Exodus 15”. Wykonawccy chcą swoim śpiewem podziękować Stwórcy za to że Jest. Mają nadzieję, że niesamowita atmosfera koncertowego wieczoru, będzie odczuwalna przez wszystkich, do których dotrze piosenka.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Tydzień Świętego Krzysztofa
Nie dajemy się uciszyć

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status