WYDARZENIA

Rodzina to skarb

Przez polskie miasta przeszły marsze dla życia i rodziny. Z roku na rok przybywa na mapie punktów, w gdzie budzi się świadomość znaczenia rodziny w życiu człowieka i potrzeby zamanifestowania tej prawdy w przestrzeni publicznej.

Zbyt często bowiem, w ostatnich latach, jesteśmy świadkami akcji antyrodzinnych. Wychodzimy więc na ulice naszych miast, by okazać przywiązanie do wartości, jakie wnosi w życie społeczne i osobiste rodzina. W naszej Diecezji Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł już przez Nową Rudę, Świdnicę, Wałbrzych i Ząbkowice Śląskie (na zdjęciu). Zaplanowane są jeszcze marsze w Dzierżoniowie i Świebodzicach.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Naprawdę mam cudowne życie
Posiedzenie Rady Krajowej Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość