WYDARZENIA

Gdzie mogę znaleźć Jezusa?

Można szukać kogoś, kto nie żyje? Oczywiście, że nie. Jeśli ktoś nie wie, że Jezus żyje, nie szuka Go. Dlatego tytułowe pytanie, zadawane przechodniom w wielkim polskim mieście, stało się okazją do poznania tego, co ludzie wiedzą o Jezusie i jak chcą lub nie spotykać się z Panem.

Film został zarejestrowany ukrytą kamerą przez ekipę „Holy Mary” – środowisko ewangelizacyjne działające w Warszawie. To, co za chwilę zobaczycie jest wycinkiem projektu pod hasłem „Idźcie na cały świat”, który członkowie ekipy „Holy Mary” realizują w Polsce.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Rekolekcyjne trendy
Tango Francesco
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lip 27,2015 z 17:18

    […] Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość