WYDARZENIA

Gdzie mogę znaleźć Jezusa?

Można szukać kogoś, kto nie żyje? Oczywiście, że nie. Jeśli ktoś nie wie, że Jezus żyje, nie szuka Go. Dlatego tytułowe pytanie, zadawane przechodniom w wielkim polskim mieście, stało się okazją do poznania tego, co ludzie wiedzą o Jezusie i jak chcą lub nie spotykać się z Panem.

Film został zarejestrowany ukrytą kamerą przez ekipę „Holy Mary” – środowisko ewangelizacyjne działające w Warszawie. To, co za chwilę zobaczycie jest wycinkiem projektu pod hasłem „Idźcie na cały świat”, który członkowie ekipy „Holy Mary” realizują w Polsce.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Komunikat Biskupa Świdnickiego
Rekolekcje Diecezji Świdnickiej
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lip 27,2015 z 17:18

    […] Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status