WYDARZENIA

Miłości iskierka

Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tą iskierkę toczy się batalia wielka. Trwa rzeź niewiniątek, tego nie ukryje żaden make up, żaden make up, żaden make up. Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tą iskierkę toczy sie batalia wielka. Zawsze wybieraj życie. Tego się nie lękaj, tego się nie lękaj, tego się nie lękaj.

Raper Jacek Zajkowski, znany jako „Zetaigreka”,  w swoich utworach rapuje o tym, jak zmienił go Jezus Chrystus. Teraz postanowił przez swoją twórczość dotrzeć do wszystkich zwolenników aborcji. W utworze pt. „Iskierka” opowiada o „wpadce” młodej modelki. Posłuchajcie i zobaczcie jak się ta historia skończy – ciężko pozostać obojętnym.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Dar dla Aleppo
Papież – świadek, patron, przewodnik

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość