WYDARZENIA

Miłości iskierka

Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tą iskierkę toczy się batalia wielka. Trwa rzeź niewiniątek, tego nie ukryje żaden make up, żaden make up, żaden make up. Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tą iskierkę toczy sie batalia wielka. Zawsze wybieraj życie. Tego się nie lękaj, tego się nie lękaj, tego się nie lękaj.

Raper Jacek Zajkowski, znany jako „Zetaigreka”,  w swoich utworach rapuje o tym, jak zmienił go Jezus Chrystus. Teraz postanowił przez swoją twórczość dotrzeć do wszystkich zwolenników aborcji. W utworze pt. „Iskierka” opowiada o „wpadce” młodej modelki. Posłuchajcie i zobaczcie jak się ta historia skończy – ciężko pozostać obojętnym.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Kobieta – mistrzyni wspólnoty
Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status