WYDARZENIA

Nawrócenie muzułmanki

Allach to Bóg okrutny i odległy, jednak wielu Irańczyków gotowych jest umrzeć dla niego. Tego, kto nawraca się z islamu, traktuje się jako odstępcę. Winny odstępstwa jest karany śmiercią.

Padina mieszka w Iranie – obejrzyjcie jej historię. 7-minutowy film pochodzi z protestanckiego serwisu „Jezus dla islamu”, gdzie można przeczytać lub obejrzeć poruszające świadectwa. Ich wydźwięk i aktualny kontekst zdarzeń związanych z masową imigracją muzułmanów do Europy, dają do myślenia wszystkim osobom, które lekką ręką chcą otwierać drzwi dla przybyszów z Afryki północnej, zapominając przy tym o zasadniczych różnicach zachodzych pomiędzy dwiema cywilizacjami.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Barka
Wiara rodzi się z tego, co się słyszy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość