WYDARZENIA

Nawrócenie muzułmanki

Allach to Bóg okrutny i odległy, jednak wielu Irańczyków gotowych jest umrzeć dla niego. Tego, kto nawraca się z islamu, traktuje się jako odstępcę. Winny odstępstwa jest karany śmiercią.

Padina mieszka w Iranie – obejrzyjcie jej historię. 7-minutowy film pochodzi z protestanckiego serwisu „Jezus dla islamu”, gdzie można przeczytać lub obejrzeć poruszające świadectwa. Ich wydźwięk i aktualny kontekst zdarzeń związanych z masową imigracją muzułmanów do Europy, dają do myślenia wszystkim osobom, które lekką ręką chcą otwierać drzwi dla przybyszów z Afryki północnej, zapominając przy tym o zasadniczych różnicach zachodzych pomiędzy dwiema cywilizacjami.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Kardynałowie znaleźli papieża na końcu świata
Rio in Częstochowa!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status