WYDARZENIA

Poddaję się Tobie

Słyszę Cię. Twój głos przyzywa mnie, bym poddał się miłości Twej. Znalazłeś mnie, Panie, blisko być chcesz i wiesz, że ja też pragnę Cię w moim sercu.. Daj mi pić żywej wody Twej, ugasić chciej pragnienie me. Wołam Cię, Panie, usłysz mnie. Do Ciebie chcę wznieść ręce swe.

Budzisz we mnie Twego Ducha. Cały poddaję się, Przyjdź Jezu w mocy Swej. Jak potężny wiatr, Ty oddychaj w nas. Niech chwała Twa ogarnie nas,działaj w nas! Tak jak w mocy burz, króluj w nas Ty sam. Działaj jak chcesz w duszy mej, we mnie! Tak brzmią słowa pieśni śpiewanej podczas spotkania modlitewnego jednej z chrześcijańskich wspólnot w Australii. Słowa i nastrój tego śpiewu zdaje się koić duszę… W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych takie wyciszenie jest nam szczególnie potrzebne, abyśmy bardziej otworzyli się na perspektywę nieba…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Przykłady pociągają (2)
KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA RADY KRAJOWEGO INSTYTUTU AKCJI KATOLICKIEJ

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status