WYDARZENIA

Wróć świecie

Stoję na rozstaju dróg. Czekam na rozstaju dróg. Słońce odbija się od chmury – jakie to piękne. Wiatr pod drzewami, wiatr kołuje trawą, krzaki pełne jagód,  krzaki pełne ptaków. Serce wymiecione. Stoję na rozstaju dróg.

Antonina Krzysztoń, w charakterystyczny dla siebie sposób, snuje wokalną opowieść, w której pobrzmiewają niejako dwa punkty widzenia. Człowiek, który codziennie dokonuje wyborów. Jezus, który czeka na człowieka codziennie dokonującego egzystencjalnych wyborów. Eschatologiczne przesłanie, choć nie wyrażone wprost, wpisuje piosenkę Antoniny Krzysztoń w listopadową refleksję nad znaczeniem życia i jego materialną formą symbolizującą duchową wartość.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Partia hipokrytów straciła władzę
Razem w obronie życia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status