WYDARZENIA

Forum samorządowe – zaproszenie

„Nigdy nie zapominajmy, że prawdziwą władzą jest służba (…). Wezwanie do służby zawiera w sobie pewną cechę szczególną, na którą musimy zwracać uwagę (…). Służyć naprawdę to  pracować w imieniu wszystkich i dla wszystkich.” (Papież Franciszek)

Biskup Diecezji Świdnickiej Ks. bp Ignacy Dec, Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Parlamentarzystów i Samorządowców, zapraszają na „Forum Samorządowe”, które odbędzie się w sobotę 12 grudnia 2015 r., o godz. 10:00 w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu.

Program :

10:00 Powitanie zaproszonych gości

10:15 „Etyka w samorządzie”- ks. bp prof. dr hab. Ignacy Dec

10:45 „Elektrownie fotowoltaiczne przyszłością samorządu”- Marcin Szczęsny, kanclerz PWSZ w Sulechowie

11:15 „Unia Europejska, a samorząd” dr Ryszard Balicki, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, Katedra Prawa Konstytucyjnego.

Zaproszenie jest skierowane samorządowców z terenu Diecezji Świdnickiej – do radnych gmin, radnych powiatów, wójtów, burmistrzów, starostów oraz ich zastępców. Obecność na „Forum Samorządowym” należy potwierdzić pod nr tel.784340027, bądź poprzez email na adres: beritgluszyca@gmail.com Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia”.

Zobacz także
Dlaczego stoicie?
Cantata

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status