WYDARZENIA

Marana tha

Jak rosy chłód na spragniony grunt, jak dobry chleb na głodnego dłoń. W Dziecięciu Ty objawiasz się nam, przez wichru szum dajesz poznać się. W Kościele Twym, gdzie dajesz się nam przez Ciała, Krwi tajemniczą moc. Marana tha, przyjdź Jezu Panie, w Swej chwale do nas zejdź! Marana tha, usłysz wołanie, gdy się wypełnią wieki!

Formacja „Deus Meus” śpiewa klasyczną, bardzo nastrojową i głęboką w duchowym przesłaniu pieśń adwentową. Za tydzień będziemy już świętować Boże Narodzenie, od którego dzielą nas już godziny. Życzmy sobie, by Pan przyszedł do nas i dał się nam poznać. To przecież istota Adwentu.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Gniew
Pasja Miłości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość