WYDARZENIA

Marana tha

Jak rosy chłód na spragniony grunt, jak dobry chleb na głodnego dłoń. W Dziecięciu Ty objawiasz się nam, przez wichru szum dajesz poznać się. W Kościele Twym, gdzie dajesz się nam przez Ciała, Krwi tajemniczą moc. Marana tha, przyjdź Jezu Panie, w Swej chwale do nas zejdź! Marana tha, usłysz wołanie, gdy się wypełnią wieki!

Formacja „Deus Meus” śpiewa klasyczną, bardzo nastrojową i głęboką w duchowym przesłaniu pieśń adwentową. Za tydzień będziemy już świętować Boże Narodzenie, od którego dzielą nas już godziny. Życzmy sobie, by Pan przyszedł do nas i dał się nam poznać. To przecież istota Adwentu.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Od Ducha do ucha
Miłość nadal bywa ślepa, ale wybór dawcy gamet już nie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status